1. Sahra Group Danışmanlık
  2. Danışma Ve Gözetim Görevlisi

Sahra Group Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Ve Gözetim Görevlisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sahra Group Danışmanlık Danışma Ve Gözetim Görevlisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Ve Gözetim Görevlisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2729291


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 2729291 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

2,500 TL

Danışma Ve Gözetim Görevlisi İstanbul Avrupa Danışma Ve Gözetim Görevlisi İstanbul Danışma Ve Gözetim Görevlisi Danışmanlık Güvenlik Danışman Savunma / Güvenlik Güvenlik Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Sahra Group Danışmanlık

Aradığınız "Danışma Ve Gözetim Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?