facebook
  1. Aslanege Personel Hizmetleri
  2. DANIŞMA YÖNLENDİRME VEYA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ( URLA )

DANIŞMA YÖNLENDİRME VEYA ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ( URLA )

Aslanege Personel Hizmetleri

Aslanege Personel Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aslanege Personel Hizmetleri Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3299569


Erkek 21 - 48 arası No: 3299569 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) İzmir Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) Güvenlik Güvenlik Elemanı


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aslanege Personel Hizmetleri

Aradığınız "Danışma Yönlendirme Veya Özel Güvenlik Görevlisi ( Urla ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?