facebook
  1. ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ
  2. Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Tesis Yönetim Hizmetleri Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3175866


Erkek 21 - 50 arası No: 3175866 Tam Zamanlı

Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy İstanbul Avrupa Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy İstanbul Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy Hizmet Depo Depo Elemanı


Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

ISS TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ

Aradığınız "Depo Destek Personeli- Esenyurt-Hadımköy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?