facebook
  1. As Personel Danışmanlık Lojistik Ve Destek Hizmetleri
  2. Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy

As Personel Danışmanlık Lojistik Ve Destek Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

As Personel Danışmanlık Lojistik Ve Destek Hizmetleri Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3089469


Erkek 18 - 45 arası No: 3089469 Tam Zamanlı

Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy İstanbul Avrupa Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy İstanbul Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy Kargo Vasıfsız Eleman


Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

As Personel Danışmanlık Lojistik Ve Destek Hizmetleri

As Personel Danışmanlık Lojistik Ve Destek Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Depo Elemanı Esenyurt – Hadımköy" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?