APAYDIN GRUP METAL bünyesinde faaliyete başlayan APAMALL mağazaları, Kendi üretimimiz olan tel ve çit ürünlerimiz, boyler tanklarımız, gazaltı kaynak tellerimiz, bahçe mobilyalarımız ve daha fazlasını sunan bir yapı market zinciridir.

Ekip ruhunu destekleyen ve kişisel gelişime önem veren kuruluşumuz, güçlü mühendislik yapısı sayesinde kendini sürekli yenilemiş, ihracat ağını da 3 kıtada 30’un üzerinde ülkeye çıkartarak, ürettiği ürünler ile ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Bu doğrultuda 4 farklı sektörde ürettiğimiz ürünleri, değerli müşterilerimize daha hızlı hizmet ve çözümler ulaştırabilmek amacıyla 2022 yılı itibariyle Türkiye'nin ve Dünya'nın farklı bölgelerine APAMALL adı altında bölge müdürlüklerimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Bu misyon doğrultusunda firmamızın faaliyet sürdürdüğü Ankara, İzmir ve Samsun mağazamız için, depoda bulunan ürünlerin yerleşimi, düzeni, paketlenmesi, sevk edilmesi ve depoya gelen ürünlerin kontrol ile iade işlemleri yapılmasını gerçekleştirecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

-Tercihen depo işleyişi ve uygulamaları konusunda deneyimli,
-Takım çalışmasına uyumlu,
-Görevini dikkatli ve özenli  bir şekilde yapabilecek,
-Askerlik görevini tamamlamış ve ya ilişiği bulunmayan.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3951246


Erkek 22 ve üstü No: 3951246 Kişi Sayısı: 3 Yan Haklar: Servis, Yemek Deneyim: 1-2 Yıl Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Apaydın Grup Metal Pazarlama Sanayi Ticaret A. Ş.

Apaydın Grup Metal Pazarlama Sanayi Ticaret A. Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle İlanı favorilerime Ekle
İlanı Paylaş

Aradığınız "Depo Görevlisi" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur