facebook
  1. İNKA GRUP
  2. DEPO PAKETLEME ELEMANI

İnka Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Paketleme Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka Grup Depo Paketleme Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Paketleme Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3309928


Kadın 20 - 33 arası No: 3309928 Kişi Sayısı: 100 Part Time (Yarı Zamanlı)

Depo Paketleme Elemanı İzmir Depo Paketleme Elemanı Dağıtım Lojistik Eleman Hızlı Tüketim Malları Mağaza Ekip Üyesi Hızlı Tüketim Malları Saha Merchandiser Hizmet Zincir Mağazalar Satış Destek Personeli Fuar Organizasyon Hostes


İNKA GRUP; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Benzer Depo Paketleme Elemanı İş İlanları

Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

Aradığınız "Depo Paketleme Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?