facebook
  1. MANPOWER
  2. Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt

Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt

MANPOWER

Danışmanlık Hizmeti Sağladığımız Türkiye'nin En Büyük E-Ticaret Sektöründe Bulunan Firmasının İstanbul Avrupa Yakasında Yer Alan Aktarma Merkezine Depo Personeli İstihdamı Yapılacaktır.


ARANAN ŞARTLAR (Belirtilen şartların dışında yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır)

- En az lise mezunu
- Lojistik veya mağazacılık sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi
- RF Cihaz kullanmış veya yatkın olan
- Sabit vardiya sisteminde görev alabilecek
- Belirtilen yaş aralığında olan ve lokasyonda ikamet eden


GÖREV TANIMI:

• Aktarma Merkezine Gelen Ürünlerin İndirmesine Yardımcı Olacak
• Şube Bazlı Elleçleme Yapacak
• El Terminali Üzerinden Sisteme Giriş ve Ürün Kaydı Oluşturacak


• SOSYAL HAKLAR: 2.850 TL Net Maaş+ AGİ + 316 TL aylık yol ücreti + 38 TL Günlük Sodexo + 2 aylık deneme süresinden sonra AGİ Hariç net maaşın %10’u Prim + Günlük 40 TL pandemi destek ücreti (Geçici olup bu ücret hafta tatilleri, resmi tatiller, bayram tatili veya diğer izinli yada raporlu olunan günleri kapsamaz. Sadece işyerinde aktif çalışılan günler içindir) Çalışma saatleri 12:00 – 20:00 Kampanya dönemlerinde yoğun mesai olmaktadır. Eylül ve Ekim aylarında ’de 10-15 gün, Kasım ayında ise neredeyse 30 gün boyunca her gün toplamda 12 saat mesai yapılmaktadır. Fazla mesailerde mesai ücretleri yasaların belirlemiş olduğu oranlarda maaş harici ödenmektedir.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3087111


Kadın veya Erkek 22 - 32 arası No: 3087111 Tam Zamanlı

Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt İstanbul Avrupa Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt İstanbul Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt E-Ticaret Depo Depo Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
MANPOWER, Türkiye İş Kurumu’ndan 18.08.2016 tarihli ve 6 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesi ve 3.6.2017 tarihli Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sahibidir. İş arayanlardan hiçbir ad altında menfaat temin edilmez ve ücret alınmaz.
Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

MANPOWER

Aradığınız "Depo Personeli (E-Ticaret) Arnavutköy-Hadımköy-Esenyurt" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?