1. EFORA İNSAN KAYNAKLARI
  2. Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi

Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Efora İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Efora İnsan Kaynakları Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2754986


Erkek 20 - 35 arası No: 2754986 Kişi Sayısı: 10 Dönemsel

Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi İzmir Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi Hizmet Lojistik Eleman


EFORA İNSAN KAYNAKLARI; Türkiye İş Kurumu’nun 05.03.2018 tarih ve 959 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

EFORA İNSAN KAYNAKLARI

Aradığınız "Depo Saha Elemanı (İzmir Sasallı Sanayi Bölgesi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?