facebook
  1. Dulda Merdiven Sistemleri
  2. Depo - Sevkiyat Sorumlusu

Depo - Sevkiyat Sorumlusu

Dulda Merdiven Sistemleri

Dulda Merdiven Sistemleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo - Sevkiyat Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dulda Merdiven Sistemleri Depo - Sevkiyat Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo - Sevkiyat Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3322906


Kadın veya Erkek 21 - 40 arası No: 3322906 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Depo - Sevkiyat Sorumlusu Kocaeli Depo - Sevkiyat Sorumlusu İmalat Depo Depo Elemanı Yapı Malzemeleri Ambar Şef / Amir Yapı Malzemeleri Depo Şef / Amir Diğer Depo Şef / Amir Üretim Depo Şef / Amir


Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

Dulda Merdiven Sistemleri

Aradığınız "Depo - Sevkiyat Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?