ilan-resim

Dikiş Makinesi Operatörü Deneyimli

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

İzmir - Gaziemir 14-07-2024
HUGO BOSS eşsiz tasarım ve yüksek kalite tutkusu ile dünyaca ünlü bir moda ve yaşam tarzı markası olarak bilinmektedir. HUGO BOSS, 14.000’ini aşan çalışanını farklı düşünmeye teşvik etmekte ve böylece farklı bakış açıları ile yaratıcılığı ve yüksek performansı geliştirerek; dünya çapında 127 ülkede 7.300’den fazla satış noktasında bu başarıyı yansıtmaktadır.
1999 yılından bu yana İzmir Ege Serbest Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren HUGO BOSS Tekstil Sanayi üretim tesisleri, erkek giyim, kadın giyim, spor giyim, gömlek ve penye gibi farklı ürün gruplarında HUGO BOSS grubunun en önemli üreticisi konumunda bulunuyor. 5000’i aşan çalışanı, eşsiz kampüsü, sosyal tesisleri, açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra cazip maaş ve ‘Sağlık, İyi Yaşam ve En iyi Yan Haklar’ kategorisinde uluslararası ödüle layık görülen yan haklarıyla, HUGO BOSS TEKSTİL SANAYİ çalışanlarının mutluluğunun değerini biliyor. Dünyaca ünlü moda şirketi HUGO BOSS’un İzmir’deki üretim tesisleri " Deneyimli Makine Operatörü" arıyor.

İş Profili
Yüksek kalite standartlarında ve vardiyalı düzende, örme ve dokuma alanında makine operatörü (makineci) olarak çalışmaya istekli,
Tercihen düz makina, overlok, reçme makinalarında deneyime sahip makinacıların hayalindeki iş fırsatı.

Beklentiler
İşe alınan dikim operatörlerimiz penye ürünleri, pantolon, ceket, gömlek ve kadın giyim ürün gruplarında, dikim operasyonlarında görevlendirilmektedir.

Vardiya saatlerimiz: 06:00-14:15, 14:30-00:15

Neler Sunuyoruz?
Bugün. Yarın. Her zaman! Sürdürülebilirlik, temel değerlerimizden biridir ve bizim için bir trendden daha fazlasıdır. Çevre, hayvan ve iklimin korunmasına ve insan haklarına bağlı çalışırız,
Yaşamın her anında dengeyi önemsiyoruz ve buna destek olmak için Hugo Boss İzmir'de fitness merkezi, basketbol, voleybol, futbol, tenis spor alanları ve kadın/erkek kuaförü gibi sosyal imkanlar sunuyoruz.
Bir moda şirketi olarak, hayatın tadını çıkarmayı seviyoruz. Öğle yemeklerinizi alacard restoranımızda yiyebilir, molanızda Starbucks kahvenizi yudumlayabilir, özel günleriniz için butik pasta siparişlerinizi pastanemizden verebilirsiniz.
Sağlığımızın da değerini biliyoruz. İşyeri hekimleri, fizyoterapist, beslenme uzmanı, psikolog ve hemşirelerimiz tarafından sunulan kapsamlı sağlık hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

KVKK’ya İlişkin Bilgilendirme
Lütfen özgeçmişinizi yüklemeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında özel nitelikli bir kişisel veri (örneğin; ırk bilginiz, etnik kökeniniz, siyasi düşüncenizin, din bilginizin, dernek, vakıf ya da sendika üyeliğinizin, sağlık veriniz vb.) paylaşıp paylaşmadığınızı kontrol ediniz ve lütfen açık rızanız yoksa bu verileri bizlerle paylaşmayınız.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 4014327


Kadın veya Erkek No: 4014327 Yan Haklar: Servis, Yemek, Prim Deneyim: 3-4 Yıl Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

İlana Eklenilen Konumlar

Haritayı Göster

Benzer Dikiş Makinesi Operatörü Deneyimli İş İlanları

Hugo Boss Tekstil Sanayi Ltd. Şti.

Aradığınız "Dikiş Makinesi Operatörü Deneyimli" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur