facebook
  1. Günyap Elektrik
  2. Elektrik Kalfası - Ustası

Elektrik Kalfası - Ustası

Günyap Elektrik

Kocaeli - Darıca 05-07-2022
Kocaeli Darıca'da bulunan firmamızda çalıştırılmak üzere; Kocaeli Darıca veya Gebze de ikamet eden Minimum 5 yıl tecrübeli, elektrik tesisatı konusunda tecrübesi oldukça iyi olan elektrik ustası alınacaktır. MYK (Mesleki yeterlilik belgesi) almış olmaları şarttır.

Ayrıca yetiştirilmek üzere elektrik kalfası da alınacaktır.

Firmamızın iş sahası Fabrika OG-AG kuvvetli ve zayıf akım elektrik işleri, pano yapımı şeklindedir. Sürekli ve daimi çalışacak personellere ihtiyacımız vardır. Servisimiz bulunmamaktadır.

Firmamız şantiye ve proje bazlı çalışmamaktadır. Adayların her gün evinden işe gelip, gitmeleri gerekmektedir. Şantiye de kalma imkanı yoktur, barınma vb. ihtiyaçlar karşılanmamaktadır. Bu nedenle şehir dışından müracaat edilmemesi rica olunur.


İrtibat için Tel 0262 655 10 12
İrtibat için Tel 0530 076 37 74

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3245764


Erkek 18 - 45 arası No: 3245764 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Elektrik Kalfası - Ustası Kocaeli Elektrik Kalfası - Ustası Elektrik ve Elektronik Elektrik Elektrik Teknikeri Elektrik ve Elektronik Elektrik / Elektronik Usta Elektrik ve Elektronik Elektrik / Elektronik Elektrikçi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Elektrik Mühendisi Ne İş Yapar?

Elektrik mühendisi, elektrikle ilgili bütün materyalleri değerlendirerek en uygun projeler ile beraber ortaya hizmet çıkartan kişidir.

Elektrik sistemlerinin çalışma verimliliğini arttırmaya yönelik araştırma faaliyetleri yürütmek, güvenlik standartlarına uygun olup olmadığını belirlemek başlıca görevlerindendir. Güçlü analitik yeteneğe sahip, planlama ve yönetme kabiliyeti yüksek kişiler bu meslek için uygundur.

Elektrik Mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık Elektrik-Elektronik Bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Günyap Elektrik

Aradığınız "Elektrik Kalfası - Ustası" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?