facebook
  1. Mekay Sistem
  2. Forklift Kullanan Depo Personeli

Forklift Kullanan Depo Personeli

Mekay Sistem

Mekay Sistem firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Kullanan Depo Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mekay Sistem Forklift Kullanan Depo Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Kullanan Depo Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3271585


Erkek 20 - 50 arası No: 3271585 Tam Zamanlı

Forklift Kullanan Depo Personeli Bursa Forklift Kullanan Depo Personeli İnşaat Yalıtım / İzolasyon Depo Elemanı Yapı Malzemeleri Yalıtım / İzolasyon Sevkiyat Elemanı Yalıtım Yalıtım / İzolasyon Forklift Operatörü


Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Aradığınız "Forklift Kullanan Depo Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?