facebook
  1. Eykim Gıda Ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti
  2. Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu

Eykim Gıda Ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eykim Gıda Ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3239599


Erkek 25 - 45 arası No: 3239599 Tam Zamanlı

Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu İstanbul Avrupa Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu İstanbul Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu Gıda Depo Forklift Operatörü


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Eykim Gıda Ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti

Eykim Gıda Ve Kimya San. Dış Tic. Ltd. Şti

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Forklift Operatörü - Depo Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?