Pozisyon
 (1 Seçim)
Forklift Operatörü
Bölüm
 (0 Seçim)
Sektör
 (0 Seçim)
Cinsiyet
 (0 Seçim)
Çalışma Şekli
 (0 Seçim)
Tarih
 (0 Seçim)
Diğer Seçenekler
(0 Seçim)
marker

İstanbul Forklift Operatörü iş ilanları

İstanbul'da Forklift Operatörü Arayanlar

En yeni İstanbul Forklift Operatörü iş ilanları ve eleman ilanlarına Herkesten Önce Sen Başvur!

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasındaki iş ilanlarını da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Forklift Operatörü İş İlanları

Depo, sevkiyat bölgeleri ve fabrikalarda ürünlerin taşınmasını kolaylaştırmak için kullanılan forklift aracını kullanan kişilere forklift operatörü denir. Ürünleri araca yükleme, indirme ve yer değiştirme sırasında forklift kullanılır. Bu aracı kullanmak için belge sahibi olan yetkili personel ise sorumlulukları çerçevesinde ürünlerin belirli sınırlar içinde taşınmasını sağlar. Aracın bakımı, onarımı ve küçük arızaların giderilmesi konusunda da operatör yetkilidir.

İstanbul fabrika, nakliye depoları, dağıtım şubeleri sayısı çokluğu nedeniyle forklift operatörü olarak çalışmak isteyen kişilerin rahatlıkla iş bulabileceği bir şehirdir. Nakliye, lojistik ve ürün sevkiyatı alanında faaliyet gösteren işletmelerde operatörün iş bulma imkanı olur. Eleman.net İstanbul forklift operatörü iş ilanları listesini inceleyerek aralarından kendinize en uygun olanı bulabilirsiniz.

İstanbul’da Forklift Operatörü İş İmkanları Nelerdir?

Forklift kullanma belgesine sahip olan ve bu alanda çalışmak isteyen kişilerin bağlı bulundukları işletmeye göre görev tanımları değişebilir. Sevkiyat, ürün depolarında kontrol ve denetleme gibi farklı işlerden de sorumlu olabilirler. Bu sebeple güncel İstanbul forklift operatörü iş ilanları listesinde sunulan imkanlar farklılık gösterir.

İşletmeler forklift operatörü olmak isteyenlere maaş, sigorta ve yan haklar sunabilir. Yol ücreti, servis, yemek ücreti, yemekhane ya da yemek kartı gibi farklı yan haklar teklif eden işverenler de vardır. İlanları inceleyerek sizin için en uygun koşulları sunan işletmelere başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Forklift operatörleri farklı mesai saatleri içerisinde hizmet verebilir. Vardiyalı çalışan forklift operatörleri için ek mesai ya da yüksek ücret teklif edilebilir.

İstanbul Forklift Operatörü İş İlanlarında Aranan Özellikler Nelerdir?

Forklift operatörü arayan iş yerlerinde genellikle erkek eleman çalıştırılır. Aracı kullanmak ekstra bir fiziksel kuvvet gerektirmez fakat ürün indirme ve kaldırma sırasında beden gücü kullanılması gerekebilir. Bu nedenle İstanbul forklift operatörü iş ilanları bay eleman arayışıyla daha sık karşılaşırsınız. Erkek adayların sayıca daha fazla olduğu bir meslek dalı olduğundan adaylarda askerliğini yapmış olmak ya da ilişiği bulunmamak şartı aranabilir.

Forklift operatörü olmak isteyen adaylarda resmi olarak bazı şartlar aranır. G sınıfı ehliyeti olan en az ilkokul mezunu adaylar bu alanda verilen kurslara katılarak belge alabilir. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Forklift Operatörü belgesi sahibi olmak ilk şarttır. Bazı işletmeler belgenin yanı sıra araç kullanımında deneyim de arar.

Forklift operatörü olarak çalışmak isteyenlerde aranan diğer özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Planlama ve organizasyon yeteneği sahibi olmak ve işi sorunsuz yürütmek
  • Zaman yönetimi yapabilmek ve işi verilen süreler içerisinde tamamlamak
  • Bireysel çalışmanın yanı sıra ekiple uyumlu olmak ve iyi iletişim becerisi
  • 18 yaşını doldurmak, fiziksel olarak güçlü olmak ve bedensel engeli olmamak

İstanbul’da Forklift Operatörü Arayan Firmalar ve Sektörler Nelerdir?

İstanbul forklift operatörü ilanları birçok farklı sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlar tarafından açılır. Forklift aracının kullanıldığı kara ve denizyolu ticareti yapan şirketler bunların başında gelir. Nakliye ve lojistik hizmeti veren şirketlerin dağıtım, sevkiyat ve ürün depolama alanlarında forklift operatörü ihtiyacı olur.

Kargo firmaları, nakliye firmaları ve bu alanda nitelikli insan gücü hizmeti veren şirketlerde de iş bulabilirsiniz. Market, matbaa, fabrika, giyim markaları gibi birçok farklı sektörde hizmet veren işletmelerin üretim, depolama ve nakliye faaliyetlerinde forklift kullanarak hizmet vermeniz mümkündür.

Forklift operatörleri farklı boyutlarda kolilerin ve ürünlerin taşınması için görev alır. İşletmeye göre taşıdığını ürünün niteliği değişmekle beraber sorumluluk aynıdır. Bu nedenle meslek sahiplerinin birçok farklı sektörde ürünlerin toplu halde bulunduğu alanlarda çalıştığını söylemek doğru olur. Bir markaya ait ürünlerin fabrika depolarından dağıtıma çıkarılması ya da sevkiyat alanlarından yurt dışına gönderilmesi için forklift kullanılır. Bu da operatöre ihtiyaç duyulduğu anlamına gelir.

İstanbul Forklift Operatörü İş İlanlarına Nasıl Başvurabilirim?

İstanbul forklift operatörü yeni ve güncel ilanlara başvuru yapmak için 25 yıldır bu alanda hizmet veren Eleman.net platformunu kullanabilirsiniz. İş arayanlar ve işverenleri bir araya getiren platform üzerinde İstanbul’da forklift operatörü arayan birçok farklı işletmeye ulaşmanız ve online başvuru yapmanız mümkündür.

İlanları sıralayabilir, çalışmak istediğiniz ilçelere göre filtreleyebilir ya da genel arama yapabilirsiniz. İş başvurusunu internetten özgeçmiş göndererek ya da firmayla iletişime geçerek yaparsınız. İlan detay sayfalarında firmanın tercih ettiği yöntemi bularak uygun koşullarda başvurunuzu tamamlarsınız.

Online başvuru yapmaya uygun olan iş ilanları için öncesinde özgeçmiş hazırlamanız ya da sisteme yüklemeniz gerekir. İlan detay sayfalarında başvuru bölümünün yanında yer alan “Hızlı CV Oluştur” özelliğinden faydalanarak hızla kendiniz için CV oluşturabilirsiniz. Dilerseniz başvurulara başlamadan önce sitedeki özgeçmiş oluşturma ve profil bilgileri kısmını tamamlayarak da internetten başvuru yapabilirsiniz.

İş arayışınızı daha hızlı ve kolay bir şekilde sürdürmek istiyorsanız şimdi Eleman.net üyesi olarak CV hazırlayabilir, iş başvurusunu internet üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Gizle Devamını Göster

İstanbul Forklift Operatörü Sık Sorulan Sorular

Forklift operatörü iş ilanlarında aranan özellikler nelerdir?

G sınıfı ehliyet, Forklift Operatörü Belgesi, iş planlama ve organizasyon yeteneği, zaman yönetimi, askerliğini yapmış olmak gibi farklı özellikler adaylarda aranır.

Forklift operatörü nerede çalışabilir?

Birçok farklı sektörde hizmet veren fabrika, üretim tesisi, depo ve nakliye alanında ya da lojistik firmalarında iş bulma imkanı vardır.

Güncel forklift operatörü iş ilanlarına nereden ulaşabilirim?

Eleman.net üzerinden arama yaparak forklift operatörü iş ilanlarına ulaşabilir, ilk başvurunuzu online şekilde tamamlarsınız.

Gizle
Devamını Göster

İstanbul İş İlanları

İstanbul'da iş arıyorsan hemen özgeçmiş oluştur firmalarla mesajlaşmaya başla, video özgeçmişinle oturduğun yerden iş bul.

Özgeçmiş Oluştur

İstanbul'da İş mi Arıyorsunuz?

İstanbul'da İş Mi Lazım?

İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu iş ilanlarına eleman.net ile iş başvurusu yap. İş arama formunu kullanarak İstanbul'da istediğin ilçedeki, istediğin alanlardaki iş ilanlarına ulaşabilirsin. Video Özgeçmiş oluştur, oturduğun yerden iş bul. Aradığın işe daha hızlı kavuşmak için hemen şimdi video özgeçmişini oluştur.

İstanbul'da yeni yayınlanan iş ilanlarından haberin olmasını istiyorsan, hemen özgeçmiş oluştur. Sana uygun ilanları eposta adresine ve mobil bildirim izni verirsen, telefonuna göndereceğiz. Gönderiğimiz İstanbul Forklift Operatörü iş ilanları arasından, kendine uygun olanlara hemen iş başvurusu yap. Nisan 2024 tarihindeki eleman arayan firmaların ilanları arasında arama yaparak kendine uygun ilanları görebilirsin. "Yakınımdaki Ara" özelliğiyle yakınındaki ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

Favori İş İlanları

Seçtiğiniz iş ilanlarını favorilerinize ekleyebilirsiniz. İş başvurusu yapmak için daha sonra kullanabilirsiniz.

Aradığınız "İstanbul Forklift Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

400 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur