facebook
  1. Aras Kargo
  2. Forklift Sürücüsü - Bursa
ilan-resim

Forklift Sürücüsü - Bursa

Aras Kargo

Bursa - Osmangazi 01-10-2021
Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo sektörünün lideri Aras Kargo bugün, müşteri memnuniyeti odaklı 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Transfer Merkezi, 825'den fazla şube, 4000'den fazla araç filosu ve 14000 kişilik uzman kadrosuyla; her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.


Sen de bu geniş aileye katılmak istiyorsan, Bursa Transfer Merkezi Müdürlüğü' nde Forklift Sürücüsü olarak görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız.


Aranan Nitelikler

*22-45 yaş aralığında bay personel,
*G ehliyet ya da forklift kullanma sertifikasına sahip,
*Tercihen forklift sürücülüğünde tecrübesi olan,
*Vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek,
*Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek,
*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2957424


Erkek 22 - 45 arası No: 2957424 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Forklift Sürücüsü - Bursa Bursa Forklift Sürücüsü - Bursa Lojistik Depo Forklift Operatörü


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Aras Kargo

Aradığınız "Forklift Sürücüsü - Bursa" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?