facebook
  1. SOA TOPLU YEMEK
  2. GARSON
10 yıldır Türkiye'nin 13 ilinde 550 çalışanı ile catering faaliyetinde bulunan ve yerinde yemek üretimi sunan, sektöründe öncü şirketimiz, gün geçtikçe genişleyen iş hacmine paralel olarak İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli,Mersin, Adana, Konya, Afyon, Denizli, Isparta, Çanakkale, Balıkesir ve Kastamonu'da ikamet eden, yeni çalışma arkadaşları aramaktadır.
Diksiyonu düzgün, kişisel temizliğine ve bakımına önem veren , ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek 18-45 yaş aralığında restoran ve a'la carte tecrübesi olan adayların başvurularını bekliyoruz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3056403


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3056403 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Garson Türkiye Geneli Garson Gıda Yiyecek / İçecek Garson


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Garson Ne İş Yapar?

Lokanta, pastane, otel, cafe gibi mekanlarda müşterilere hizmet edip, ihtiyaçlarını gideren çalışanlardır. Garsonların en temel görevi, müşteriyi memnun ederek mekandan ayrılmasını sağlamaktır. Bu yüzden garsonların insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, atik, iyi görünüme sahip, çalıştığı sektör ile ilgili bilgi sahibi olması beklenir.

Aradığınız "Garson" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?