facebook
  1. Plane River Gayrimenkul
  2. Gayrimenkul Danışman Yardımcısı

Plane River Gayrimenkul firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gayrimenkul Danışman Yardımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Plane River Gayrimenkul Gayrimenkul Danışman Yardımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gayrimenkul Danışman Yardımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2922879


Erkek 25 - 40 arası No: 2922879 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Gayrimenkul Danışman Yardımcısı İstanbul Anadolu Gayrimenkul Danışman Yardımcısı İstanbul Gayrimenkul Danışman Yardımcısı Danışmanlık Aktif Pazarlama Danışman Gayrimenkul Satış Danışmanı Halkla İlişkiler Aktif Satış Müşteri Temsilcisi Pazar Araştırma Halkla İlişkiler Satış Destek Personeli Emlak Satış Temsilcisi


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Plane River Gayrimenkul

Aradığınız "Gayrimenkul Danışman Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?