1. Plane River Gayrimenkul
  2. Gayrimenkul Danışmanı

Plane River Gayrimenkul firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gayrimenkul Danışmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Plane River Gayrimenkul Gayrimenkul Danışmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gayrimenkul Danışmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2753963


Kadın veya Erkek 25 - 35 arası No: 2753963 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

2,500 TL

Gayrimenkul Danışmanı İstanbul Anadolu Gayrimenkul Danışmanı İstanbul Gayrimenkul Danışmanı Gayrimenkul Aktif Pazarlama Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Gayrimenkul Satış Temsilcisi Çağrı Merkezi Pazarlama Satış Danışmanı Emlak Müşteri Hizmetleri Satış Temsilcisi Emlak Satış Müşteri Temsilcisi


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Plane River Gayrimenkul

Aradığınız "Gayrimenkul Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?