facebook

Genel Başvuru ( Ankara Etimesgut Şube )

İstanbul Eczacılar Kooperatifi

Ankara - Etimesgut 23-05-2023
Vizyonumuz

İstanbul Eczacılar Kooperatifi, yenilikleri takip edip teknolojiden faydalanarak, ürettiği hizmetlerin kalitesini en üst düzeye çıkartmak suretiyle; ortak memnuniyetini arttırmayı ve güçlü yapısıyla pazarı etkileyerek pazar lideri olmayı ve ortağı olan eczaneleri tercih edilen sağlık üniteleri haline getirerek, eczacılık mesleğinin saygınlığını yükseltmeyi ve sektörün tüm aşamalarında yer almayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Türkiye ve diğer Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren eczacı kooperatifleri ile işbirlikleri gerçekleştirmek Kooperatif ortağı eczaneleri, sunduğu ürün ve hizmetler bağlamında farklı kılarak, tercih odağı haline getirmek. Ortakların birincil gereksinimi olan ilaç temin ve tedarik hizmetini yalnızca depoculuk olarak görmeyip ona, çağdaş bir nitelik kazandırmak. Bu görevleri yerine getirirken; verimliliği esas alıp işletmenin kaynaklarını etkin kullanarak, yaratılan artı değeri her türlü teknolojik, ekonomik, mali ve yönetsel düzenlemeler ile yeni hizmet tasarımlarına ayırıp, hayata aktarmaktır.


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
*En az Lise mezunu ,
*Tercihen sektör tecrübesi olan veya yetiştirilmek üzere,
*Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,
*Bay ve Bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

İŞ TANIMI
Bu İlan Sektörün Öncüsü Ecza Deposu “Ankara Etimesgut Ofis ” Ve “Depo” Bölümleri İçin “Genel Başvuru” Niteliğinde Bir İlan Olup, Ön Yazınıza Görev Almak İstediğiniz Bölüm İle İlgili Bilgi Eklemenizi Rica Ederiz. Firmamızın İhtiyaçları Doğrultusunda Niteliklerinize Uygun Bir Pozisyon Oluştuğu Takdirde Başvuru Sahipleri İle İletişime Geçeceğimizi Belirtir, Firmamıza Göstermiş Olduğunuz İlgi İçin Teşekkür Ederiz.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3454732


Kadın veya Erkek 19 - 35 arası No: 3454732 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

İlana Eklenilen Konumlar

Haritayı Göster

Depo Elemanı

Depo Elemanı Ne İş Yapar, Ne Kadar Maaş Alır?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

Depo Elemanı Maaşları
Depo Elemanı Nedir, Nasıl Olunur?

İstanbul Eczacılar Kooperatifi

Aradığınız "Genel Başvuru ( Ankara Etimesgut Şube ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur