facebook
  1. Arvato Supply Chain Solutions
  2. GENEL BAŞVURU-ENGELLİ
ilan-resim

GENEL BAŞVURU-ENGELLİ

Engelli İş İlanı

Arvato Supply Chain Solutions

Arvato Supply Chain Solutions, tedarik zinciri yönetimi ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren yenilikçi ve lider uluslararası bir servis sağlayıcıdır.

Telekomünikasyon, Yüksek Teknoloji, Eğlence Otomotiv, Banka, Sigorta, Sağlık, Tüketici Ürünleri ve Yayıncılık alanlarındaki endüstri uzmanlarıyla bir araya gelinmektedir.

15.000’den fazla çalışan, dünya çapında pratik ve uygulanabilir çözümler ve hizmetler sağlamak üzere bir araya gelmektedir. Arvato müşterilerinin stratejik büyüme partneri olarak, son dijital teknolojiyi kullanarak, tüm dünyada tedarik zinciri ve e-ticaret platformlarını geliştirir, yönetir ve optimize eder. Arvato partnerlerinin verimliğini ve performansını ölçülebilir bir şekilde artırmak için çalışanlarının bilgi birikimini doğru teknoloji ve uygun iş süreçleriyle birleştirir.

Arvato Supply Chain Solutions, hisselerinin tamamına sahip olan Bertelsmann’a bağlı bir şirkettir.

GENEL NİTELİKLER

Engelli raporu %40 ve üzerinde olan ancak engel düzeyi verilecek görevi yerine getirmesine mani olmayan
Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı
Tercihen Lise mezunu
Takım çalışmasına yatkın
Tercihen bilgisayar kullanımına hakim
Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip
İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze – Darıca - Çayırova bölgesinde ikamet eden

İŞ TANIMI

Bu ilan Genel Başvuru niteliğindedir
Başvurular Şirketimiz bünyesinde depo operasyonlarında ve diğer pozisyonlarda değerlendirmeye alınabileceğinden dolayı adaylardan ön yazılarında;yapmak istedikleri veya yapabilecekleri işleri ayrıntılı olarak belirtmelerini rica ederiz

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2811736


Engelli

Kadın veya Erkek 19 - 40 arası No: 2811736 Tam Zamanlı

Genel Başvuru-Engelli İstanbul Anadolu Genel Başvuru-Engelli Kocaeli Genel Başvuru-Engelli İstanbul Genel Başvuru-Engelli Lojistik Depo Lojistik E-Ticaret


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Arvato Supply Chain Solutions

Aradığınız "Genel Başvuru-Engelli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?