facebook
  1. Aras Kargo
  2. Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu

Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu

Engelli İş İlanı

Aras Kargo

İstanbul Anadolu 21-02-2021
Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 42 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo sektörünün lideri Aras Kargo bugün, müşteri memnuniyeti odaklı 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Transfer Merkezi, 825'den fazla şube, 4000'den fazla araç filosu ve 14000 kişilik uzman kadrosuyla; her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.

Aras Kargo bünyesinde İstanbul Anadolu'da bulunan şubelerimizde Kurye / Temsilci / Sürücü Kurye / Şube Yöneticisi pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız

Genel Nitelikler

• Kargo sektöründe kariyer hedefleyen,
• Gelişime ve yeniliğe açık,
• İletişim yeteneği gelişmiş,
• Ekip çalışmasına yatkın,
• Müşteri memnuniyetine önem veren,
• Sorumluluk sahibi,
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2952993


Engelli

Kadın veya Erkek No: 2952993 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu İstanbul Anadolu Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu İstanbul Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu Lojistik Kargo


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu İş İlanları

Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Aras Kargo

Aradığınız "Genel Başvuru (Engelli) -İstanbul Anadolu" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?