facebook
  1. Aras Kargo
  2. Genel Başvuru - Tüm Türkiye
ilan-resim

Genel Başvuru - Tüm Türkiye

Aras Kargo

Türkiye’nin dört bir yanına ve dünyanın 227 ülkesine ‘önem’ taşıyan Aras Kargo, 40 yıldır müşterilerine, paydaşlarına ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyor. Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratan Aras Kargo, teknoloji ve güçlü insan kaynağını birleştiren yenilikçi iş modeliyle, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kargo sektörünün lideri Aras Kargo bugün, müşteri memnuniyeti odaklı 13 Bölge Müdürlüğü, 29 Transfer Merkezi, 825 şube, 4000'den fazla araç filosu ve 12000 kişilik uzman kadrosuyla; her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.

Sen de bu geniş aileye katılmak istiyorsan başvurunu bekliyoruz.

Üniversitelerin Ön Lisans, Lisans ya da Yüksek Lisans programlarından mezun,

Ekip çalışmasına yatkın,

iİetişim becerisi yüksek,

Analitik düşünme becerisi gelişmiş,

Kariyer hedefi olan,

MS Office programlarına hakim,

İŞ TANIMI

Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması ve başvurunuzun olumlu değerlendirilmesi durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2727092


Kadın veya Erkek No: 2727092 Kişi Sayısı: 100 Tam Zamanlı

Genel Başvuru - Tüm Türkiye İstanbul Anadolu Genel Başvuru - Tüm Türkiye İstanbul Avrupa Genel Başvuru - Tüm Türkiye Ankara Genel Başvuru - Tüm Türkiye Bursa Genel Başvuru - Tüm Türkiye İzmir Genel Başvuru - Tüm Türkiye İstanbul Genel Başvuru - Tüm Türkiye Lojistik Kargo Ütücü


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Aras Kargo

Aradığınız "Genel Başvuru - Tüm Türkiye" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?