facebook
  1. WHİTEMARK TESİS YÖNETİM
  2. Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane

Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Whitemark Tesis Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane ilanlarına göz atabilirsiniz.

Whitemark Tesis Yönetim Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3247396


Kadın 20 - 40 arası No: 3247396 Tam Zamanlı

Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane İstanbul Anadolu Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane İstanbul Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane Mühendislik Gıda Mühendis


Gıda Mühendisi Ne İş Yapar?

Gıda mühendisi, gıda ürünlerinin sağlıklı bir şekilde insanlara ulaştırılma süreçlerinden sorumlu olan kişidir. Gıda ürünlerinin tüketime hazır hale gelene kadarki süreçlerini yönetmek, yeni ürün fikirleri geliştirmek, yiyecekler içerisinde katkı maddelerinin kullanımını denetlemek gıda mühendisinin en önemli görevleri arasında yer almaktadır.

Analitik ve sayısal açıdan güçlü bir beceriye sahip olmak gıda mühendislerinde aranan temel yetkinliklerdendir. Gıda mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Aradığınız "Gıda Mühendisi / Ümraniye - Hastane" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?