facebook
  1. Viking Medya Grup
  2. Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı

Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı

Viking Medya Grup

Viking Medya Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Viking Medya Grup Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3283126


Kadın veya Erkek 20 - 35 arası No: 3283126 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı İstanbul Anadolu Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı İstanbul Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı Bilgisayar / BT / Internet Tasarım Tasarım Uzmanı Bilişim Sosyal Medya Sosyal Medya Uzmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Grafiker Ne İş Yapar?

Grafiker, genel olarak bilgisayar yazılımlarını kullanarak tasarım yapan kişidir. Ortaya yeni tasarımlar çıkarır ve çıkardığı bu tasarımların beğenilmesini sağlar. İyi bir grafiker her zaman yenilikleri ve son trendleri yakından takip etmelidir. Hayal gücünü yapacağı iş doğrultusunda kullanmalı, yaratıcı ve özgün tasarımlar, yenilikçi fikirler üretmelidir. Estetik bakış açısının gelişmiş olması aranılan bir özelliktir.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık fakültelerine bağlı 4 senelik veya meslek yüksekokullarına bağlı 2 senelik Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olan kişiler grafiker olabilir.

Viking Medya Grup

Aradığınız "Grafik Tasarım - Sosyal Medya Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?