facebook
  1. Feyza Ticaret
  2. Grafik / Web Tasarımcı

Feyza Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Grafik / Web Tasarımcı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Feyza Ticaret Grafik / Web Tasarımcı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Grafik / Web Tasarımcı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3080712


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3080712 Tam Zamanlı

Grafik / Web Tasarımcı İstanbul Avrupa Grafik / Web Tasarımcı İstanbul Grafik / Web Tasarımcı Bilgisayar / BT / Internet E-Ticaret Grafiker Bilişim E-Ticaret Grafiker E-Ticaret Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi E-Ticaret Satış Satış Temsilcisi


Benzer Grafik / Web Tasarımcı İş İlanları

Grafiker Ne İş Yapar?

Grafiker, genel olarak bilgisayar yazılımlarını kullanarak tasarım yapan kişidir. Ortaya yeni tasarımlar çıkarır ve çıkardığı bu tasarımların beğenilmesini sağlar. İyi bir grafiker her zaman yenilikleri ve son trendleri yakından takip etmelidir. Hayal gücünü yapacağı iş doğrultusunda kullanmalı, yaratıcı ve özgün tasarımlar, yenilikçi fikirler üretmelidir. Estetik bakış açısının gelişmiş olması aranılan bir özelliktir.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık fakültelerine bağlı 4 senelik veya meslek yüksekokullarına bağlı 2 senelik Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olan kişiler grafiker olabilir.

Aradığınız "Grafik / Web Tasarımcı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?