facebook
  1. Penta Yazılım & Ajans Hizmetleri
  2. Grafiker - Arayüz Tasarımcısı

Penta Yazılım & Ajans Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Grafiker - Arayüz Tasarımcısı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Penta Yazılım & Ajans Hizmetleri Grafiker - Arayüz Tasarımcısı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Grafiker - Arayüz Tasarımcısı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3084771


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 3084771 Tam Zamanlı

Grafiker - Arayüz Tasarımcısı İstanbul Anadolu Grafiker - Arayüz Tasarımcısı İstanbul Grafiker - Arayüz Tasarımcısı Bilgisayar / BT / Internet Grafik Grafiker


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Grafiker Ne İş Yapar?

Grafiker, genel olarak bilgisayar yazılımlarını kullanarak tasarım yapan kişidir. Ortaya yeni tasarımlar çıkarır ve çıkardığı bu tasarımların beğenilmesini sağlar. İyi bir grafiker her zaman yenilikleri ve son trendleri yakından takip etmelidir. Hayal gücünü yapacağı iş doğrultusunda kullanmalı, yaratıcı ve özgün tasarımlar, yenilikçi fikirler üretmelidir. Estetik bakış açısının gelişmiş olması aranılan bir özelliktir.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık fakültelerine bağlı 4 senelik veya meslek yüksekokullarına bağlı 2 senelik Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olan kişiler grafiker olabilir.

Penta Yazılım & Ajans Hizmetleri

Penta Yazılım & Ajans Hizmetleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Grafiker - Arayüz Tasarımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?