facebook
  1. Gg Etiket Ve Barkod San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  2. Grafiker (Ofis Elemanı)

Gg Etiket Ve Barkod San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Grafiker (Ofis Elemanı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gg Etiket Ve Barkod San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Grafiker (Ofis Elemanı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Grafiker (Ofis Elemanı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3082305


Kadın 18 - 30 arası No: 3082305 Tam Zamanlı

Grafiker (Ofis Elemanı) İstanbul Avrupa Grafiker (Ofis Elemanı) İstanbul Grafiker (Ofis Elemanı) Ambalaj ve Kağıt Endüstri Grafiker


Grafiker Ne İş Yapar?

Grafiker, genel olarak bilgisayar yazılımlarını kullanarak tasarım yapan kişidir. Ortaya yeni tasarımlar çıkarır ve çıkardığı bu tasarımların beğenilmesini sağlar. İyi bir grafiker her zaman yenilikleri ve son trendleri yakından takip etmelidir. Hayal gücünü yapacağı iş doğrultusunda kullanmalı, yaratıcı ve özgün tasarımlar, yenilikçi fikirler üretmelidir. Estetik bakış açısının gelişmiş olması aranılan bir özelliktir.

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık fakültelerine bağlı 4 senelik veya meslek yüksekokullarına bağlı 2 senelik Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olan kişiler grafiker olabilir.

Gg Etiket Ve Barkod San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gg Etiket Ve Barkod San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Grafiker (Ofis Elemanı) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?