facebook
  1. GRATİS
  2. Gratis Lojistik Merkezi/Forklift Operatörü (Reach Truck)

Gratis Lojistik Merkezi/Forklift Operatörü (Reach Truck)

GRATİS

İstanbul Anadolu - Tuzla 25-06-2022
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 600’ün üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 10 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 12 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.
Türkiye’nin en büyük 500 şirketi içinden en yüksek kadın çalışan sayısı ile ilk 100’e giren şirketler arasında kadın çalışan ve kadın yönetici oranı ile 1’inci konumda olan Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.
Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.
Beklentilerimiz :
• Tercihen lise mezunu,
• Operatörlük belgesi ve kapsayıcı ehliyete sahip,
• Vardiyalı çalışabilecek,
• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
• Tuzla'da bulunan Lojistik Merkezimizde görev alabilecek,
İş Tanımı:
• Depo yönetim sistemleri proses adımlarının gerektirdiği şekilde günlük besleme işlemlerinin yerine getirilmesi
• Raflardaki ve depo içindeki boş paletlerin palet sahasına aktarılmasının sağlanması ve palet sahasının düzenlenmesi
• Vardiya devirlerinde makinalarda gerekli tüm kontrollerin yapılıp makinalarda oluşmuş veya oluşabilecek arıza,hasar veya bakım gibi durumların ilgili amirlere bildirilmesi

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3228038


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3228038 Tam Zamanlı

Gratis Lojistik Merkezi / Forklift Operatörü (Reach Truck) İstanbul Anadolu Gratis Lojistik Merkezi / Forklift Operatörü (Reach Truck) İstanbul Gratis Lojistik Merkezi / Forklift Operatörü (Reach Truck) Lojistik Depo Makine Operatörü


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
GRATİS

Aradığınız "Gratis Lojistik Merkezi / Forklift Operatörü (Reach Truck) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?