1. PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ
  2. GÜVENLİK HADIMKÖY (TEPAR TEKSTİL FABRİKA

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizm. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika ilanlarına göz atabilirsiniz.

Protek Vıp Güvenlik Ve Koruma Hizm. Ltd. Şti Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2761286


Erkek No: 2761286 Tam Zamanlı

Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika İstanbul Avrupa Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika İstanbul Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika Güvenlik Güvenlik Elemanı


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ

PROTEK VIP GÜVENLİK VE KORUMA HİZM. LTD. ŞTİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Güvenlik Hadımköy (Tepar Tekstil Fabrika" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?