facebook
  1. ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ
  2. Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa)

Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa)

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Iss Proser Koruma Ve Güvenlik Hizmetleri Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3076710


Erkek No: 3076710 Tam Zamanlı

Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) İstanbul Avrupa Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) İstanbul Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) Hizmet Hastane Güvenlik Amiri


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

ISS PROSER KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Güvenlik Hizmetleri Şefi (Şişli / Bayrampaşa) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?