facebook
  1. Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  2. Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy AVM

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3289822


Erkek 30 - 45 arası No: 3289822 Tam Zamanlı

7,500 TL

Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm İstanbul Avrupa Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm İstanbul Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm Savunma / Güvenlik Vardiya Sorumlu Güvenlik Vardiya Müdür Yardımcısı Güvenlik Vardiya Sorumlu


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Aradığınız "Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Bakırköy Avm" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?