facebook
  1. Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.
  2. Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İSTANBUL

Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İSTANBUL

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genser Güvenlik Sistemleri A. Ş. Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3110247


Erkek 30 - 45 arası No: 3110247 Tam Zamanlı

Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul İstanbul Avrupa Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul İstanbul Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul Savunma / Güvenlik Vardiya Sorumlu Güvenlik Vardiya Sorumlu


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Genser Güvenlik Sistemleri A.Ş.

Aradığınız "Güvenlik Vardiya Amiri / Sorumlusu / Genel İlan / İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?