facebook
  1. Köksal Plastik Pnömatik Hortum
  2. İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı

Köksal Plastik Pnömatik Hortum firmasının aktif ilanlarına veya diğer İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Köksal Plastik Pnömatik Hortum İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3125412


Erkek 25 - 35 arası No: 3125412 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

4,700 TL

İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı İstanbul Avrupa İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı İstanbul İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı Plastik İmalat İşçi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Köksal Plastik Pnömatik Hortum

Köksal Plastik Pnömatik Hortum

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İmalat İşçisi-Fabrika Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?