facebook

İngilizce Bilen Gayrimenkul Satış Danışmanı

Gİ GROUP

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 58’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Gayrimenkul alanında 360 derece satış desteği sunan firmamız için görevlendirilecek "Sales Executive" arayışımız bulunmaktadır.

NİTELİKLER

*KÜÇÜKÇEKMECE LOKASYONUNA ULAŞIM SAĞLAYABİLECEK

*1-2 yıllık satış tecrübesine (otelcilik, sigortacılık, bankacılık, emlak) sahip,

*İLERİ SEVİYEDE İngilizce konuşabilen (ek olarakRusça, Farsça, Arapça dillerinden birini bilmeli ) deneyimli Satış Yöneticisi arıyoruz.


* Satış alanında tecrübeli, tercihen gayrimenkul sektörü


SORUMLULUKLAR:

* Gelen müşteri adaylarının işlenmesi

* Müşterilerin ilk temas noktası olmak

* Müşterilerin ihtiyaçlarını değerlendirin ve yardım ve bilgi sağlamak

* Mülkün ziyaretleri ve teftişleri sırasında alıcılara eşlik edin ve ziyaret ettikleri mülkün uygunluğu ve değeri hakkında onlara tavsiyelerde bulunmak

* Acentelere ve müşterilere teklif gönderme

* Ödeme planının düzenlenmesi ve süreç hakkında gerekli departmanlara ve Üçüncü Kişilere bilgi verilmesi

* Müvekkillere hukuki süreçler konusunda yardımcı olmak (vekaletname gibi)

* Mükemmel satış hizmeti ile yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak

* Acenteleri projeler hakkında bilgilendirmekGI GROUP AND WYSER TURKEY SEÇME VE YERLEŞTİRME A.Ş. Türkiye İş Kurumu'nun 29.12.2020 tarihli 7511096 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3432373


Kadın veya Erkek No: 3432373 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Gİ GROUP; Türkiye İş Kurumu’nun 09.01.2018 tarih ve 786 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Gayrimenkul Danışmanı Nedir, Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler....

Gİ GROUP

Aradığınız "İngilizce Bilen Gayrimenkul Satış Danışmanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?