facebook
  1. Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri A. Ş.
  2. İnşaat İşçisi / Kadıköy

Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnşaat İşçisi / Kadıköy ilanlarına göz atabilirsiniz.

Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri A. Ş. İnşaat İşçisi / Kadıköy ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnşaat İşçisi / Kadıköy ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3218218


Erkek 20 - 45 arası No: 3218218 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

5,300 TL

İnşaat İşçisi / Kadıköy İstanbul Anadolu İnşaat İşçisi / Kadıköy İstanbul İnşaat İşçisi / Kadıköy Hizmet İnşaat İşçi


İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri A. Ş.

Clean Temizlik Ve Danışmanlık Hizmetleri A. Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İnşaat İşçisi / Kadıköy" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?