facebook
  1. Nefesim Mühendislik
  2. İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme

İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme

Nefesim Mühendislik

Nefesim Mühendislik firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme ilanlarına göz atabilirsiniz.

Nefesim Mühendislik İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3074913


Erkek 18 - 40 arası No: 3074913 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme İstanbul Avrupa İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme İstanbul İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme İnşaat İşçi


Benzer İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme İş İlanları

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Nefesim Mühendislik

Aradığınız "İnşaat Ustası - Karot Delme, Kesme" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?