facebook
  1. Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı
  2. İnsan Kaynakları Ön Muhasebe

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnsan Kaynakları Ön Muhasebe ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı İnsan Kaynakları Ön Muhasebe ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnsan Kaynakları Ön Muhasebe ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3202193


Kadın veya Erkek No: 3202193 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Ön Muhasebe Ankara İnsan Kaynakları Ön Muhasebe Mağazacılık / Perakendecilik Muhasebe Personel Mağazacılık / Perakendecilik Veri Giriş İnsan Kaynakları Uzmanı Mali Müşavirlik / Muhasebe İnsan Kaynakları Muhasebe Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı

Ofis Ostim Kırtasiye Bilg Dijital Baskı

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İnsan Kaynakları Ön Muhasebe" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?