facebook
  1. Aras Kargo
  2. İnsan Kaynakları Sorumlusu-Samsun BM
ilan-resim

İnsan Kaynakları Sorumlusu-Samsun BM

Engelli İş İlanı

Aras Kargo

Samsun - Atakum, Canik, İlkadım 22-06-2022
1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama, kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştirerek İstanbul Kavacık’ta bulunan genel merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1.000'e yakın şube, 5.000'in üzerinde araç filosu ve 16 bin kişilik uzman kadrosuyla, her gün ortalama 1 milyonun üzerinde kapı çalan, Türkiye'nin en geniş erişim ağına sahip, öncü taşımacılık kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana başarılı bir marka öyküsü, hizmet kalitesi ve sektör ortalamasının üstünde büyümesi sayesinde Aras Kargo, yatırımcıların ilgisini çekerek,2013 yılından beri %25 hissesine sahip olan Austrian Post ile 2020 yılında hisse payının %80’e artırılması yönünde mutabakata vararak emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. (Genel Müdürlük binamız, İstanbul Kavacık’tadır.)Her geçen gün gelişmekte olan ekibimize katılarak, bizimle birlikte büyümek ve yöneticilik kariyerinde önemli ve sağlam bir adım atmak istersen, seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Çünkü “olmazsan olmaz”…Samsun ilindeki Samsun Bölge Müdürlüğümüzde "İnsan Kaynakları Sorumlusu " pozisyonunda değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.En az ön lisans mezunu, tercihen lisans mezunu,
İnsan Kaynakları alanına ilgi duyan ve hevesli,
MS Office programlarına hakim veya ilgili,
Takım çalışması ve işbirliğine yatkın,
Öğrenmeye ve gelişime açık,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
“Önem” taşıdığımızın farkındalığına ve gerekli iş disiplinine sahip


İŞ TANIMI

İş Kanunu, SGK ve tüm ilgili yasal süreçlerin takip edilmesi ve gerekli güncellemelerin yapılması.
İşe yeni giren veya işten ayrılan çalışana ait işlemlerin takibinin yapılması,
Çalışan özlük dosyalarının oluşturulması, yıllık izinlerin ve mevzuatta belirtilmiş her türlü evrakın takibi,
Puantaj kayıtlarının kontrol edilmesi,
Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bunların Genel Müdürlüğe iletilmesi,
Genel Müdürlük eğitim politikaları kapsamında, verilecek eğitimlerin Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde organize edilmesi, gerçekleştirilmesi ve etkinliğinin iş sonuçlarına katkısının ölçümlenmesine dair çalışmaların yapılması

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3178044


Engelli

Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 3178044 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Sorumlusu-Samsun Bm Samsun İnsan Kaynakları Sorumlusu-Samsun Bm Kargo İnsan Kaynakları Sorumlu


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aras Kargo

Aradığınız "İnsan Kaynakları Sorumlusu-Samsun Bm" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?