facebook
  1. Okyanus Mutfak Eşyaları
  2. İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli

İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli

Okyanus Mutfak Eşyaları

Okyanus Mutfak Eşyaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Okyanus Mutfak Eşyaları İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3214733


Erkek 25 - 30 arası No: 3214733 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli İstanbul Avrupa İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli İstanbul İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli Hizmet İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Uzmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Okyanus Mutfak Eşyaları

Aradığınız "İnsan Kaynakları Ve İdari İşler Personeli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?