facebook
  1. BAYDÖNER
  2. Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / FORUM BORNOVA AVM

Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / FORUM BORNOVA AVM

BAYDÖNER

Baydöner firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm ilanlarına göz atabilirsiniz.

Baydöner Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3050235


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3050235 Tam Zamanlı

Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm İzmir Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm Restorancılık Mutfak Kalfa


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm İş İlanları

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Kalfa, İskender Mutfak Elemanı / Forum Bornova Avm" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?