facebook
  1. PİDE BY PİDE
  2. Kalfa, Mutfak Elemanı /212 AVM PİDE BY PİDE

Kalfa, Mutfak Elemanı /212 AVM PİDE BY PİDE

PİDE BY PİDE

Pide By Pide firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pide By Pide Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3214068


Kadın veya Erkek 18 - 40 arası No: 3214068 Tam Zamanlı

Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide İstanbul Avrupa Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide İstanbul Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide Restorancılık Mutfak Kalfa


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "Kalfa, Mutfak Elemanı / 212 Avm Pide By Pide" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?