facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi

Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi

Firma Adı Gizli

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3286357


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3286357 Tam Zamanlı

Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi İstanbul Avrupa Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi İstanbul Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi Kozmetik Kalite Kontrol / Güvence Kalite Kontrol Elemanı


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Firma Adı Gizli

Aradığınız "Kalite Güvence Sorumlusu Kimyager-Kimya Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?