facebook
  1. ÇETİN GROUP
  2. Kalite Kontrol Elemanı

Kalite Kontrol Elemanı

ÇETİN GROUP

Tekirdağ - Çerkezköy 12-10-2021
HAKKIMIZDA

Atak Farma Kozmetik; Özel Güvenlik, Temizlik, Yardımcı Üretim, Lojistik ve Personel Taşımacılığı Hizmetleri ile Kozmetik alanında faaliyet gösteren öncü kuruluşlardan biri olan Çetin Group’un bir iştirakidir.

Atak Kozmetik, 2004 yılından bu yana müşterilerine Private Label üretim sunan kozmetik sektörünün öncü firmalarından biridir. Modern tesislerinde kişisel bakım ürünlerinin üretimi başarıyla yapılmaktadır.

Atak Kozmetik’in, Türkiye'deki yatırımlarının yanı sıra, küreselleşen dünyada daha etkin rol oynayabilmek için Dubai'de bir kozmetik tesisi de bulunmaktadır. Rusya, Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Güney ve Kuzey Amerika ve Afrika gibi büyük coğrafyalarda yaptığı anlaşmalarla ürün hatlarının uluslararası dağıtımını kurmayı hedeflemektedir.

Atak Kozmetik’te; güvenliğe, testlere, GMP standartlarına uygun üretim ve araştırmaya yatırıma son derece önem verilir. Kapsamlı Ar-Ge yeteneklerimiz ve laboratuvarlarımızla özel formüller, pazar ihtiyaçlarına dinamik olarak yanıt veren yenilikçi ambalajlarla birleştirilir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde kaliteli ve fiyat dengeli ürünler yaratılır.

Tekirdağ-Çerkezköy’deki üretim ekibimize "Kalite Elemanı" aramaktayız. Genç, dinamik ve aktif grubumuzun bir parçası olmakla ilgileniyorsanız, başlamak için doğru yerdesiniz.

- Lise mezunu,
- Kozmetik alanında tecrübeli
- Vardiyalı sistemde çalışabilecek
- Disiplinli, ekip çalışmasına uyumlu
- Çerkezköy veya Kapaklı bölgelerinde ikamet eden

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3061890


Kadın veya Erkek No: 3061890 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Elemanı Tekirdağ Kalite Kontrol Elemanı Kozmetik Üretim Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

ÇETİN GROUP

Aradığınız "Kalite Kontrol Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?