facebook
  1. Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret
  2. Kalite Kontrol Elemanı

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret Kalite Kontrol Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3222303


Kadın veya Erkek No: 3222303 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Elemanı İstanbul Avrupa Kalite Kontrol Elemanı İstanbul Kalite Kontrol Elemanı Üretim Otomotiv Kalite Kontrol Elemanı


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret

Hepteknik Makina Sanayi Ve Ticaret

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Kalite Kontrol Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?