facebook
  1. Anar Otomotiv Sanayi Ticaret
  2. Kalite Kontrol Enspektörü

Anar Otomotiv Sanayi Ticaret firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Enspektörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anar Otomotiv Sanayi Ticaret Kalite Kontrol Enspektörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Enspektörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3220893


Erkek 25 - 45 arası No: 3220893 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Enspektörü İstanbul Anadolu Kalite Kontrol Enspektörü İstanbul Kalite Kontrol Enspektörü İmalat Otomotiv Tekniker


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Anar Otomotiv Sanayi Ticaret

Aradığınız "Kalite Kontrol Enspektörü" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?