facebook
  1. Özdoku Tekstil
  2. Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı)
ilan-resim

Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı)

Özdoku Tekstil

Özdoku Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özdoku Tekstil Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3101163


Kadın 18 - 45 arası No: 3101163 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) İstanbul Avrupa Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) İstanbul Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) Tekstil Kalite Kontrol / Güvence


ilan-resim
Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Kalite Kontrol Görevlisi (Vasıfsız / Vasıflı) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?