facebook
  1. FİRMA ADI GİZLİ
  2. Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu )

Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu )

FİRMA ADI GİZLİ

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3329380


Kadın 18 - 35 arası No: 3329380 Kişi Sayısı: 6 Tam Zamanlı

6,000 TL

Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) Tekirdağ Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) Tekstil Kalite Kontrol / Güvence Kalite Kontrol Elemanı Tekstil Kalite Kalite Kontrol Elemanı


Benzer Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) İş İlanları

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

FİRMA ADI GİZLİ

Aradığınız "Kalite Kontrol Paketleme Tekstil ( Çorlu ) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?