facebook
  1. Burakcan Kalıp
  2. Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi)

Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi)

Burakcan Kalıp

Burakcan Kalıp firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Burakcan Kalıp Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3322924


Kadın veya Erkek No: 3322924 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) İstanbul Avrupa Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) İstanbul Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) Üretim Kalite Kalite Kontrol Elemanı


Benzer Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) İş İlanları

Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "Kalite Kontrol Sorumlusu (Kalıp Üretimi) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?