facebook
  1. Direct Sistem Kalite Kontrol
  2. Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü

Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü

Direct Sistem Kalite Kontrol

Direct Sistem Kalite Kontrol firmasının aktif ilanlarına veya diğer Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Direct Sistem Kalite Kontrol Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3062979


Kadın veya Erkek 25 - 45 arası No: 3062979 Kişi Sayısı: 40 Tam Zamanlı

2,825 TL

Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü Bursa Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü Otomotiv Üretim Üretim Elemanı Otomotiv Kalite Kalite Kontrol Elemanı


Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Direct Sistem Kalite Kontrol

Aradığınız "Kalite Kontrol - Üretim Destek Operatörü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?