facebook
  1. Özgü İdari Hizmetler
  2. KALİTE KONTROL UZMAN YARDIMCISI

KALİTE KONTROL UZMAN YARDIMCISI

Özgü İdari Hizmetler

Konya - Merkez 16-11-2021
Özgü Grup olarak ‘Hizmetimiz Size Özgü’ sloganı ile 20 yıl önce yola çıktığımız İstanbul merkezli şirketimiz de, üst düzey müşteri memnuniyeti anlayışı ile ülkemizin sektör liderleri ve kuruluşlarına, yurt içi ve yurt dışı olarak bir çok lokasyonda; Depo Yönetimi, Ara Lojistik, Katma Değer, Teknik Bordrolama, Eğitim Hizmetleri ve İnsan Kaynakları alanlarında hizmet vermekteyiz. Bu kapsam'da Konya depomuzda görevlendirilmek üzere ‘’Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı’’arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler:
• Tercihen Ön lisans veya Lisans mezunu,
• Min.3 yıl deneyimli,
• MS Office bilgisi olan, Exel ileri düzeyde ve tercihen SAP programını kullanmayı bilen,
• Analitik ve yaratıcı düşünmeyi dengeli başarabilen, iletişim ve koordinasyon becerisi, empati ve dinleme becerisi, proaktif ve çözüm odaklı,
• Etkili iletişim kuran, problem çözme becerisi olan, planlama ve organizasyon yeteneklerine sahip, raporlama bilgi ve becerisine sahip.
İş Tanımı:

GENEL

• Ürün/hizmet, şirket, sistem, uyumluluk ve gözetim denetimleri yaparak ürün kalitesinin korunması ve geliştirilmesi için gereken faaliyetleri yürütmek,
• Kurumun kalite performans kayıtlarının tutulması ve kalite kontrol işlemlerini yürütmek,
• Ürün ve hizmet akışının çeşitli noktalarında kontroller yapılmasını sağlamak, yapılan kontrollerin gerekli kayıtlarının tutulması ve arşivlenmesini sağlamak, kalite kontrol faaliyetleri ile ilgili raporları hazırlamak ve ilgili birimlerle paylaşmak,
• Ürün/Hizmetin kalitesini garanti altına almak amacıyla, Süreç Geliştirme Departmanı ile iş birliği içinde çalışarak, gerekli kontrol noktalarının belirlenmesi, belirlenen noktalarda kontrollerin doğru ve eksiksiz gerçekleştirilmesi, sonuçlarının takip edilmesi ve iyileştirilmesi faaliyetlerini yürütmek.
• Bloke/Hasarlı/Hatalı ürün sahalarının takibini ve güncelliğini sağlamak.
• Ürün/Hizmet kalitesini etkileyebilecek ölçümler de kullanılan ölçüm/test cihazlarının kalibrasyonlarının kontrolünü ve sürekliliğini sağlamak.
• İade ürünlerin iade sürecinde belirtilen şartları karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek, ürün içinde farklı türden ürün veya geri dönüşüm esnasında sorun yaşanıp yaşanmadığını tespit etmek, ürünün üretilmesi/hazırlanması, taşınması, stoklanması ve sevkiyatı sırasındaki işlemlerin usulüne uygun olarak yapılıp yapılmadığını kontrol etmek, uygunsuzluk gördüğünde bölüm sorumlusuna bildirerek düzeltilmesini sağlamak.
• Yönetim Sistemleri ekibine destek olmak. Şirket strateji ve hedeflerine göre farklı projelerde yer almak.


İletişim: Emel Hanım / 0532 135 27 15

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3076644


Erkek 23 - 35 arası No: 3076644 Tam Zamanlı

Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı Konya Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı Lojistik Kalite Kalite Kontrol Elemanı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Kalite Kontrol Elemanı Ne İş Yapar?

Kalite kontrol elemanı, şirketlerin ürettikleri veya kullandıkları ürünleri kontrol eden, hatalı veya şirketin kalite standartlarına uygun olmayan ürünleri belirleyip piyasa sürülmesine engel olan kişidir.

Kalite kontrol süreçlerinin en fazla olduğu alanlar kimya, boya, metal, otomotiv gibi sektörlerdir. Planlama ve organizasyon becerisine sahip, sorumluluk duygusu yüksek bireyler bu alanda çalışmak için uygundur.

Kalite kontrol elemanı olmak için, teknik lise veya meslek yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Özgü İdari Hizmetler

Aradığınız "Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?